![MERAM BELEDİYESPOR KULÜBÜ | Futbol](/images/Archive/branslar/2942021161132488.jpg)
Spor Okulları kapsamında 7-15 yaş arasındaki çocuklarımıza Osman Gazi Spor Merkezi, Meram Yeniyol Halı Saha, Efor Halı Saha, Recep Tayyip Erdoğan Spor Merkezi ve Dere Halı Saha'da hizmet vermekteyiz. Çalışmalar haftada 2 gün olup; 1,5 saat sürmektedir.
Kayıt yaptıran her öğrencimize sporcu kıyafetleri belediyemiz tarafından verilecektir.
Detaylı bilgi için Spor Okulları Bürosu irtibat: 0.332 324 27 27