MERAM BELEDİYESPOR KULÜBÜ
Adres

Yenişehir Mahallesi, Azerbeycan Cd. No:5 Meram/Konya

444 3 042

Başkandan Mesaj

MERAM BELEDİYESPOR KULÜBÜ

BAŞARI; HAYAL ETME, İSTEME, ÇALIŞMA, SABRETME VE AZİM İLE OLUR. BİZ MERAM İÇİN BİR HAYAL KURDUK. SİZDEN; SAĞLIKLI BİR NESLİN İÇİNDEN, GELECEĞİN ŞAMPİYONLARINI ÇIKARMAK...

Çocuklarımızı ve gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve onları spora teşvik etmek, geleceğimiz adına atılmış en önemli adımlardan biri olacağının bilincindeyiz. Türkiye, bu anlayış çerçevesinde çok önemli adımlar attı, çok büyük yatırımlar gerçekleştirdi.

Meram Belediyesporlu sporcularımızın hem ulusal hem de uluslararası turnuvalarda aldığı büyük başarılar, bu yatırımlarımızın meyveleri. Bu başarı sadece kendilerini, ailelerini ya da antrenörlerini değil bizleri de gururlandırıyor, onurlandırıyor. Kulübümüz için başarı artık bir gelenek halini aldı. Sporcularımız artık sadece Meram’ı değil, tüm Türkiye’yi başarıyla temsil ediyorlar. Sağlıklı nesiller yetiştirebilmek, sporun yaşam biçimi haline getirilmesi için çocuklarımızı ve gençlerimize yönelik teşviklerimizin artması elzemdir. Bu sebeple bugüne kadar süregelen spora ve sporcu gençlere verilen desteği bugünden sonra da artırarak devam ettiriyoruz.

Desteğimizin ilk ve ön önemli örneğini de ‘Yaz Spor Okulları’ ile veriyoruz. Çocuklarımızın, 11 branşta yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirebilecekleri bir organizasyona imza attık. Onların spor ve eğitim ahlakını geliştirmek, zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak, Düzenli ve modern antrenman yöntemleri ile sportif etkinliklere katılımlarını sağlayarak; “fiziksel, ruhsal ve düşünsel” gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla başlattığımız ‘Yaz Spor Okulları’ Meramlı gençlerimizin ve çocuklarımızın sağlıklı ve nitelikli yetişmelerinde önemli kilometre taşlarından biri olacağına inanıyoruz. Bu sebeple tüm geçlerimizi ve çocuklarımızı bu fırsatı değerlendirmeye davet ediyoruz.

Sağlıklı ve büyük başarılara imza atılmış bir gelecekte buluşmak dileği ile…